Türkiye-Rusya haber sitesi
Türkiye-Rusya haber sitesi
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
YAŞAM

Moskova'da gece kulüpleri dairelere taşındı: Abonelik 3 bin dolar!

Pandemi yasal olanların yanı sıra pek çok yasa dışı iş fikrine de ilham verdi. İzvestiya gazetesi, son dönemde Moskova'nın elit apartmanlarında gizli gece kulüplerinin türediğini yazıyor. Bu trendin basının gündemine yansıması ise Vorobyovı Gorı adlı konut kompleksine yapılan polis baskını sayesinde gerçekleşti.

Gürültüden rahatsız olan komşuların şikayeti üzerine binaya gele polisler, bir dairede yaşları 19 ile 30 arasında değişen 50 kişiyi parti yaparken yakaladı. Polis yetkilileri daire uyuşturucu maddelerin yanı sıra seks işçiliği yaptığından şüphelenilen şahısların da bulunduğunu bildiriyor.

İzvestiya gazetesi, son zamanlarda artan bu türde apartman partilerinde kapıda duran bodyguardlara kadar her şeyin gerçek bir gece kulübünü andırdığını yazıyor. Baskın düzenlenen dairenin ise organizatörler tarafından aylık 250 bin rubleye (3 bin 200 dolar) kiralandığı öğrenildi.

Söz konusu yasa dışı gece kulüplerinin abonelik sistemiyle çalıştığı ve partilere katılan gençlerden 50 bin ruble civarında abonelik ücreti aldıkları da gazetede yer alan bilgiler arasında. Dairelerde fahiş fiyatla içki ve uyuşturucu satışı yapıldığı ve seks işçisi temin edildiği öğrenildi. 

8.4.2021

Paylaş
İLGİLİ HABERLER
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
ANKET
Sorumuz Rusya'da yaşayanlara: Aşı yaptırdınız mı?©Copyright Turkrus.com - All Rights Reserved
Türkiye-Rusya haber sitesi Türkiye-Rusya haber sitesi Türkiye-Rusya haber sitesi