Türkiye-Rusya haber sitesi
Türkiye-Rusya haber sitesi
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
YAŞAM

Google listeledi: İşte Rusya'da yılın en çok izlenen videoları

Google, Rusya'da bu yıl YouTube üzerinden en çok izlenen yerli ve yabancı videoları açıkladı. Buna göre, 2019'un en popüler videosu, dokuz ayda 25 milyondan fazla tık alan "Çinilı i bolşoy sekret" (Fiksiki) oldu. Ünlü çizgi film Fiksiki'nin kendisi ise sıralamada beşinci. 

 

En çok izlenen ikinci video, ünlü blogger Yuri Dud ve ekibinin hazırladığı "Beslan. Pomni" (Beslan. Unutma) adlı belgesel olarak açıklandı. Billie Eilish'in şov programı Veçerniy Urgant'taki röportajı ve komedyen Pavel Volya'nın "Pro nastoyaşih jenşin" (Gerçek kadınlar üzerine) gösterisi  de yılın en çok izlenenleri arasında.

En çok izlenen müzik klipleri içinde ise ilk sıra komedyen Aleksandr Revva'nın yarattığı Artur Pirjkov tiplemesinin Zatsepila ve Alkogoliçka şarkılarına ait.


 Rusya dışı kayıtlar arasında en çok beğeni toplayan MrBeast'in "Make This Video The Most Liked Video on YouTube" adlı videosu oldu. En çok izlenen müzik klibi ise Shawn Mendes'in Señorita'sı.

7.12.2019

Paylaş
İLGİLİ HABERLER
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
ANKET
2020 sonunda dolar kurunun kaç ruble olacağını tahmin ediyorsunuz?©Copyright Turkrus.com - All Rights Reserved
Türkiye-Rusya haber sitesi Türkiye-Rusya haber sitesi