Türkiye-Rusya haber sitesi
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
BASINDAN SEÇMELER

Ruslara göre kaliteli yaşam emareleri

Bir insanın kaliteli bir yaşam sürdüğü nasıl anlaşılır? Rusya halkına göre, bu sorunun cevabı, "Sağlığının iyi olmasıyla". Devlet sigorta şirketi Rosgostrah Jizn ile Otkrıtiye bankasının ortaklaşa düzenlediği anket, katılımcıların yüzde 70,4'ünün bu şekilde düşündüğünü ortaya koyuyor.
 
Aynı anda birden fazla yanıtın verilebildiği ankette katılımcıların yüzde 41,6'lık bölümü de kaliteli yaşamın göstergesi olarak "Yüksek gelir seviyesine" işaret ediyor.
 
"Konut sahibi olmak" yüzde 31,7'lik oranla üçüncü sırada yer alırken, "Seyahat edebilme imkanına sahip olmak" yüzde 18 ile en çok seçilen dördüncü cevap konumunda.
 
En çok verilen diğer cevaplar yüzde 17,3 ile "Sosyal devletin gelişkinliği", yüzde 14,7 ile "İlginç bir işe sahip olmak" ve yüzde 4,2 ile "Otomobil sahibi olmak" şeklinde.
 
Katılımcılara yöneltilen "Peki kaliteli bir yaşamın işaretlerinden siz hangilerine sahipsiniz?" sorusuna en sık verilen yanıt, yüzde 67,1 ile "Otomobilim var" oldu.
 
18.11.2020

Paylaş
İLGİLİ HABERLER
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
ANKET
Koronanın esir aldığı hayatımız sizce ne zaman 'normale' dönecek?©Copyright Turkrus.com - All Rights Reserved
Türkiye-Rusya haber sitesi Türkiye-Rusya haber sitesi Türkiye-Rusya haber sitesi