Türkiye-Rusya haber sitesi
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
DÜNYA HABERLERİ

Rusya milli takımında ‘seks skandalı'

15 Kasım’da İstanbul’da oynanacak Türkiye-Rusya A Milli futbol takımları Avrupa Uluslar Ligi maçı öncesinde Rus takımında “seks skandalı” yaşanıyor. Takım kaptanı, Zenitli santrfor Artyem Dzuba’nın internete düşen “uygunsuz videosu” yüzünden takım kadrosundan çıkarıldığı açıklandı. 

 
Rusya milli takımı Teknik Direktörü Stanislav Çerçesov, Dzyuba'nın Türkiye (15 Kasım) ve Sırbistan (18 Kasım) maçları için kadroya çağrılmayacağını açıkladı. Rusya Moldova milli takımıyla da 12 Kasım’da bir hazırlık maçı oynanacak.
 
Çerçesov, "Artem Dzyuba ile olan bu kişisel durumun sportif açıdan Rusya milli takımıyla hiçbir ilgisi yok. Bu nedenle, bu konuda ayrıntılı bir yorum yapma gereği görmüyorum. Futbol sahasında ve dışında, bu göreve çağrılan her futbolcunun davranışları, milli takımın düzeyine ve statüsüne uygun olmalıdır” dedi.  Rus hoca, kendisini ve takımı olumsuz sonuçlarından korumak için Dzuba'yı hazırlık kampına çağırmamaya karar verdiğini söyledi.
 
Açıklama, Dzyuba’nın yatağında “mastürbasyon yaparken” çekildiği söylenen videosunun internette yayınlanmasının hemen ardından geldi. Gelen tepkiler üzerine Dzyuba Instagram hesabını da kapattı.

Videonun, ünlü spor muhabiri Dmitri Guberniyev tarafından sosyal medyada paylaşıldığı anlaşıldı.

8.11.2020
 

Paylaş
İLGİLİ HABERLER
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
ANKET
2020 sonunda dolar kurunun kaç ruble olacağını tahmin ediyorsunuz?©Copyright Turkrus.com - All Rights Reserved
Türkiye-Rusya haber sitesi Türkiye-Rusya haber sitesi Türkiye-Rusya haber sitesi