Türkiye-Rusya haber sitesi
Türkiye-Rusya haber sitesi
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
Ne Var Ne Yok?

Huzurlarınızda yeni Lada 4x4

VIDEO// Rusya'da Lada 4x4 hayranları yeni modeli bekliyor. İnternette, yakında satışa sunulacak yeni modelin fotoğrafı ve videosu olarak pek çok sitede yukarıdaki "çekici" araç yayınlanırken, Rossisyskaya Gazete ise  yenilenen Lada 4x4 arazi aracının seri modelinin görüntülerini yayınladı ama Lada 4x4’ün dış görünümünde kapsamlı değişikliğe gidilmediği yazıldı. Haberde, göze çarpan ayrıntının yenilenmiş ve sis farları entegre edilmiş ön tampon olduğu ifade edildi. Şimdi Lada'cılar, yeni modelin satışa sunulmasını bekliyor.

Şu an 2018 model Lada 4x4 523 bin rubleden 625 bin rubleye kadar fiyatlarla satılıyor. Yani 10 bin doların altında. Yeni modelle fiyatlarda artış bekleniyor.
Sputnik'in haberine göre ise, yeni aracı farklı kılan başlıca özelliğinin otomobilin iç tasarımı olduğuna dikkat çeken gazete, arazi aracının salonunda önceki sürgülerin yerine dönen düğmelerin kullanıldığı modern klima sistemi ve büyütülmüş havalandırma deflektörlerinin yer aldığı yeni ön panel bulunduğunu vurguladı.

Bu yeniliklerin yanı sıra Lada 4x4’te, yenilenen Lada Granta FL’dekilerine benzer göstergelerin, daha geliştirilmiş ısıtma ünitesinin, başlıklı yeni koltukların, aydınlatmalı tavanın ve GLONASS acil durum müdahale sisteminin yer aldığı kaydedildi.

Lada 4x4’ün teknik özelliklerinde herhangi bir değişikliğin olmadığını yazan gazete, otomobilin eskisi gibi 83 beygir gücünde 1.7’lik benzinli motor ve 5 kademeli mekanik vites kutusu ile donatıldığını ifade etti.

27.11.2019

Paylaş
İLGİLİ HABERLER
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
ANKET
2020 sonunda dolar kurunun kaç ruble olacağını tahmin ediyorsunuz?©Copyright Turkrus.com - All Rights Reserved
Türkiye-Rusya haber sitesi Türkiye-Rusya haber sitesi