Türkiye-Rusya haber sitesi
Türkiye-Rusya haber sitesi
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
GÜNDEM

Gradski'nin dul eşine 'organize' soygun: Nakit 100 milyon ruble!

Geçtiğimiz kasımda hayatını kaybeden ünlü Rus müzisyen Aleksandr Gradski'nin dul eşi Marina Kotaşenko, 100 milyon rublesinin (1,3 milyon dolar) organize bir suç çetesi tarafından çalındığını açıkladı. Ren TV'nin haberine göre, önceki gün üç silahlı soyguncu önce  37 yaşındaki Kotaşenko'nun arabasına, evi yakınlarında çarparak aracı durdurdu.
 
Soyguncular Kotaşenko'yu silah zoruyla, evine gidip kasadaki tüm nakit parayı kendilerine vermesi için zorladı. 100 milyon ruble nakit parayı aldıktan sonra bir süre genç kadını alıkoyan soyguncular daha sonra araç değiştrerek kayıplara karıştı. Kasada 50 bin ruble kaldığı daha sonra anlaşıldı. 
 
Gasp operasyonun perde arkasından ilginç detaylar çıktı: Haber kaynakları ünlü sanatçının parasını her zaman nakit olarak evinde tuttuğunu ve bunu hırsızların bir şekilde bildiğini söyledi. Olayın çalışanlardan birinin sanatçının dul eşinin nakit paraları kendi evine taşıdığını öğrenmesinden sonra gerçekleştiği öğrenildi. Yani "içeriden bilgi sızdığı" sanılıyor.
 
Soygunla ilgili soruşturma başlatıldı. Gradski'nin ölümünün ardından geriye 500 milyon ruble civarında miras bıraktığı tahmin ediliyor. Sanatçının Kotaşenko'dan iki, önceki evliliklerinden de iki çocuğu var.
 
18.1.2021

Paylaş
İLGİLİ HABERLER
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
ANKET
Rusya ile Ukrayna arasında yakında bir barış anlaşması imzalanabilir mi?©Copyright Turkrus.com - All Rights Reserved
Türkiye-Rusya haber sitesi Türkiye-Rusya haber sitesi Türkiye-Rusya haber sitesi