Türkiye-Rusya haber sitesi
Türkiye-Rusya haber sitesi
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
BASINDAN SEÇMELER

İş seyahatinde yeni istikamet Tel-Aviv

Rusya'da iş turizminin en yoğun yeni rotası Moskova - Tel-Aviv hattı oldu. Kommersant gazetesi, son 6 ayda Rusya'dan İsrail şehrine gerçekleşen seyahat sayısının 8 kat arttığını yazıyor. Ancak gazeteye konuşan kaynaklara göre, bu seyahatlerin amacı gerçekten bir iş anlaşması imzalamaktan çok, ülkeden para çıkarmak.
 
Aviasales dly biznes servisinin verilerine göre, İsrail'in ardından en yüksek artış 4,4 katla Kazakistan, 3,8 katla Özbekistan ve 3,5 katla Belarus seferlerinde. Ermenistan, Azerbaycan ve Türkiye'ye gerçekleşen iş gezilerinin sayısı da 2,5 kat artmış durumda.
 
İran'a gerçekleşen seyahat sayısı bu yıl 2 kat arttı. İran, böylece Rusya'dan gerçekleşen ilk seyahatlerinde ilk kez ilk 10 ülke arasında yer aldı.
 
Kommersant'a konuşan hizmet sağlayıcılar, Rusya'dan diğer ülkelere gerçekleşen iş seyahatlerinin sayısının geçtiğimiz yıla kıyasla 2 kat arttığını, ancak bu sayının hala 2019'un gerisinde olduğunu belirtiyor.
 
25.7.2022

Paylaş
İLGİLİ HABERLER
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
ANKET
Rusya ile Ukrayna arasında yakında bir barış anlaşması imzalanabilir mi?©Copyright Turkrus.com - All Rights Reserved
Türkiye-Rusya haber sitesi Türkiye-Rusya haber sitesi Türkiye-Rusya haber sitesi