Türkiye-Rusya haber sitesi
Türkiye-Rusya haber sitesi
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
YAŞAM

Rusya yılbaşı tatiline hazırlanıyor: En ucuz uçak biletleri hangi şehirlere?

Yeni yıl tatili yaklaşırken Rusya vatandaşları da seyahat hazırlıklarına başladı. Peki bu yıl en ucuz uçak biletleri hangi Rus şehirlerine ve yurt dışı destinasyonlarına satılıyor?

Online seyahat acentesi Biletix'in verilerine göre, Moskova'dan bu dönemde uçulabilecek en ucuz yurt dışı destinasyonu Minsk. 29 Aralık - 10 Ocak tarihleri arasında Belarus'un başkentine gidiş-dönüş uçak biletinin fiyatı 6 bin 600 ruble (103 dolar). 

Ucuz uçuş sıralamasında ikincilik Letonya'nın başkenti Riga'nın. Baltık şehrine gidiş-dönüş bilet fiyatı 6 bin 700 ruble.

Ermenistan'ın Gümrü şehri (11 bin ruble), Macaristan'ın Debrecen şehri (14 bin 200 ruble) ve İstanbul (15 bin ruble) öne çıkan diğer seçenekler arasında.

Yılbaşında uçulabilecek en ucuz Rus şehri ise 8 bin 200 rublelik fiyata Nazran. İkinci sırada 8 bin 400 rublelik uçuş maliyetiyle Samara var. Pskov (8 bin 400 ruble), Elista (12 bin 700 ruble) ve Soçi (14 bin 100 ruble) nispeten uygun fiyatlı şehirler arasında yer alıyor.

Biletix, erken rezervasyon döneminde ortalama uçak bileti fiyatını Rus şehirlerinde 9 bin ruble (141 dolar), yurt dışı destinasyonlarda 26 bin ruble (407 dolar) olarak hesapladı. Ruslar gidiş ve dönüş biletlerini genellikle 7 günlük alıyorlar.

25.11.2019

Paylaş
İLGİLİ HABERLER
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
ANKET
Koronavirüs yüzünden evde çalışma düzenine geçtiniz mi?

©Copyright Turkrus.com - All Rights Reserved
Türkiye-Rusya haber sitesi Türkiye-Rusya haber sitesi