Türkiye-Rusya haber sitesi
Türkiye-Rusya haber sitesi
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
YAŞAM

Moskova'da hafta sonu ne var ne yok? Işık şenliğini kaçırmayın!

Moskova'da yaşayanları bu hafta sonu da birçok ilginç ücretsiz etkinlik bekliyor. Artık geleneksel hale gelen “Işık Çemberi (Krug Sveta)” festivali başladı. Modern teknolojinin imkanlarını sanatla birleştiren festival kapsamında, başkentin görkemli binalarının dış yüzlerinde nefes kesen ışık gösterileri bir kez daha izleyenleri hayran bırakıyor.

24 Eylüle kadar sürecek festivalin ayrıntıları için tıklayın.

Park Pobedı'de düzenlenen motosiklet festivalinde adrenalin dolu şovların yanı sıra, senfoni orkestrası da sahne alacak. Festival kapsamında ünlü grup Uma2rman da sahne hayranlarıyla buluşacak. 

Adres: Ul. Fonçenko, 7
Tarih: 21 Eylül (Başlama saati: 11.00)
Ücretsiz.

Tehnograd adlı "yenilik ve eğitim kompleksi"nin kuruluşunun birinci yıl dönümü nedeniyle de bu hafta sonu renkli bir festival düzenleniyor. Dijital teknolojilerle ilgili yeniliklerin görülebileceği festivale giriş ücretsiz. 

Tarih: 22 Eylül (11.00-22.00)
Adres: VDNH, Tehnograd (63. pavyon)


Yarın sahnelenecek "Puşkin" adlı tiyatro oyununda, ünlü Rus şairin bilinmeyen yönleri ile tanışılabilecek. Gubernskiy Tiyatrosu'ndaki (Volgogradskiy Prospekt, 121) oyunun başlama saati 18.00. Bilet fiyatları 1200 rubleden başlıyor.

21.9.2019


 

Paylaş
İLGİLİ HABERLER
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
ANKET
Rusya'da Kovid-19 salgınında 2. dalga ihtimali sizce nedir?

©Copyright Turkrus.com - All Rights Reserved
Türkiye-Rusya haber sitesi Türkiye-Rusya haber sitesi