Türkiye-Rusya haber sitesi
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
EKONOMİ

Rus tatil beldelerinin en zayıf noktası: "Biz nereden kaybediyoruz?"

"Güçlü yönleri" ayrı bir tartışma akonusu olmaya devam ededursun, Rusya'da yeni bir araştırma yerli tatil beldelerinin zayıf kaldığı yönleri ortaya çıkarmayı hedefledi. Tatil için konut kiralama servisi Tvil.ru'nun araştırmasına göre, Rusya'daki tatil yöreleri fahiş fiyat politikası yüzünden kaybediyor.

Araştırmaya katılan tatilcilerin yüzde 48,5'i fahiş fiyatlardan şikayet ediyor. Yüzde 21,6'lık bir kesime göre ise Rusya'daki işletmelerin servis kalitesi çok düşük. İşletmecilerin kaba davranışlarından şikayet edenlerin oranı da yüzde 8,2. 

Koronavirüsten sonra listeye eklenen yeni bir şikayet maddesi de sosyal mesafeye riyayet edilmemesi. Yerli işletmelerin bu konuda sınıfta kaldığını düşünenlerin oranı yüzde 6,7.

Tatilcilerin en az şikayetçi olduğu konular ise plajlar ve yemekler. Bu konulardan memnun olmadığını beyan edenlerin oranı sadece yüzde 2,2. Otel odalarının yeterince temiz olmadığını düşünenler de yüzde 1,5'te kalıyor.

16.7.2020

Paylaş
İLGİLİ HABERLER
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
ANKET
Rusya'da Kovid-19 salgınında 2. dalga ihtimali sizce nedir?

©Copyright Turkrus.com - All Rights Reserved
Türkiye-Rusya haber sitesi Türkiye-Rusya haber sitesi