Türkiye-Rusya haber sitesi
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
YAŞAM

Abramoviç, 64 milyon dolara İsrail’in en pahalı villasını satın aldı

Ünlü Rus oligark Roman Abramoviç’in, İsrail’in sahil şehri Hertsliya’da 64 milyon dolara villa satın aldığı, bunun İsrail emlak piyasasında bugüne kadar yapılan en yüksek rakamlı satış olduğu belirtildi. 

İsrail basını, Abramoviç’in Tel Aviv’e 15 kilometre mesafedeki Hertsliya’da ülkenin en pahalı villasını satın aldığını yazdı. 

The Globes gazetesinin haberine göre, dünyanın en büyük yatırım fonlarından Brevan Howard’ın kurucularından Alan Howard, 2006’da 9 milyon dolara satın aldığı lüks villayı, Abramoviç’e kısa süre önce 64 milyon dolara sattı.

Howard, iki yıl önce 100 milyon dolara satışa çıkardığı villayı geçen sene Abramoviç’e satış opsiyonu ile kiraya vernişti.

9 bin 500 metrekarelik villa kompleksinin içinde 3 bin metrekare büyüklüğünde iki konut, tenis kortu ve havuz bulunuyor. 

Abramoviç, 2015 yılında Tel Aviv’de kent merkezinde 29,7 milyon dolara otel ve arazi, geçen sene ise 57,3 milyon dolara 6 bin 500 metrekarelik bir bina satın almıştı. 

6.7.2020

Paylaş
İLGİLİ HABERLER
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
ANKET
Rusya'da Kovid-19 salgınında 2. dalga ihtimali sizce nedir?

©Copyright Turkrus.com - All Rights Reserved
Türkiye-Rusya haber sitesi Türkiye-Rusya haber sitesi