Türkiye-Rusya haber sitesi
Türkiye-Rusya haber sitesi
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
Rusyadan Sevgilerle

Yabancı markaların Rusya'ya ilgisi

Rusya'da yabancı markaların en az mağaza açtığı yıllardan biri 2019 oldu. Gazeta.ru'nun danışmanlık şirketi JLL'in araştırmasına dayandırdığı habere göre, mağaza açan marka sayısı 27'de kaldı. Bununla birlikte 2020'de markalı tekstil ve ayakkabı üreticilerinin Moskova'nın yanı sıra federal bölgelere de yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.

Knight Frank'ın değerlendirmesine göre, bu yıl en az 10 uluslararası perakende markası Rusya'da yeni mağaza açmayı planlıyor. Beklenti ilerleyen aylarda bu sayının artacağı yönünde. Rusya'da (St. Petersburg) mağaza açacağını resmen ilan eden markalardan bir tanesi Amerikalı giyim üreticisi The North Face.

Japon eğlence merkezi zinciri Round One da Moskova'daki Yevropeyski alışveriş merkezinde bir şube açacağını duyurdu. Fransız DIY perakendecisi Leroy Merlin de merkezin yanı sıra federal bölgelerde şube açacağını açıklayan zincirler arasında.

Yeni yılda Rusya pazarına açılması beklenen diğer uluslararası markalar şunlar: &OtherStories (giyim ve ayakkabı), WeekDay (giyim), Urban Revivo (giyim), Minimi (çocuk tekstili) ve Skin&Co Roma (kozmetik).

24.2.2020

Paylaş
İLGİLİ HABERLER
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
ANKET
Moskova'da izolasyon önlemlerinin kaldırılmasını nasıl buluyorsunuz?

©Copyright Turkrus.com - All Rights Reserved
Türkiye-Rusya haber sitesi Türkiye-Rusya haber sitesi