Türkiye-Rusya haber sitesi
Türkiye-Rusya haber sitesi
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
SPOR

"Dağıstanlılar işte böyledir" diyen McGregor'un Moskova'da oteline abluka'

Karışık dövüş sporları yıldızı Conor McGregor'un Rusya ziyareti olaylı başladı. McGregor'un Rusyalı dövüşçü Habib Nurmagomedov'la ilgili sarf ettiği sözler nedeniyle öfkeye kapılan Dağıstanlılar, İrlandalı sporcuyu Moskova'da kaldığı Ritz Cartlon otelinin önünde protesto etti. 

Bunun üzerine Twitter hesabından bir mesaj paylaşan McGregor, "Bu oyunda sadece tek bir gerçek kötü adam var. O da şu anda bu mesajı yazan İrlanda canavarı. Doğrudan Moskova'nın merkezindeki Ritz Carlton otelindeki odasından. Yakında görüşürüz" diye yazdı. Daha sonra adlarını bildiği Rusyalı sporcuları sıralayan İrlandalı sporcu, ilerleyen saatlerde ise bu tweet'leri sildi.

Önceki gün Moskova'da düzenlenen basın toplantısında McGregor, Nurmagomedov'un toplantıya gelmemesi üzerine, "Sadece yenebileceği kimselerle dövüşüyor. Dağıstanlılar işte böyledir" şeklinde konuşmuştu. Dağıstan doğumlu Rusyalı sporcu son anda basının karşısına çıkmaktan vazgeçmişti.

Habib Nurmagomedov 2018 Ekiminde Las Vegas'ta düzenlenen müsabakada İrlandalı sporcuyu yenerek şampiyon ünvanını korumuştu.

26.10.2019

Paylaş
İLGİLİ HABERLER
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
ANKET
Koronanın esir aldığı hayatımız sizce ne zaman 'normale' dönecek?©Copyright Turkrus.com - All Rights Reserved
Türkiye-Rusya haber sitesi Türkiye-Rusya haber sitesi Türkiye-Rusya haber sitesi