Türkiye-Rusya haber sitesi
Türkiye-Rusya haber sitesi
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
BASINDAN SEÇMELER

Zelenskaya Vogue dergisine kapak oldu

Amerikan moda dergisi Vogue, son sayısı için Kiev'de yapılan özel çekimlerle Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelenskiy'nin eşi Olena Zelenskaya'yı kapağına taşıdı. Vogue sayfalarında Zelenskiy çiftinin Kiev'de ofis ve evlerinden barikatların kurulduğu sokaklara kadar farklı mekanlarda çekilen özel fotoğrafarı geniş yer aldı. Çekimleri, Amerikalı ünlü fotoğrafçı Annie Leibovitz yaptı.
 
Zelenskiy ve  eşi, yayımlanan uzun röportajda çatışmaların gölgesinde geçen yaşamlarından, evliliklerinden, hayata bakışlarından söz ettiler ve ülkelerinin geleceğini nasıl gördüklerini anlattılar.
 
Röportajda Zelenskiy'den çok eşi Olena vitrine çıkarılıp kapak yapılırken, Ukrayna'nın "first ladys"si, geçen hafta Washington'a yaptığı ve Biden çifti tarafından ağırlandığı ziyaretin ayrıntılarını da anlattı.
 
 
Olena Zelenskaya, "ABD kongresi üyelerinden Rus ordusuna karşı koymak için hava savunma sistemleri de dahil olmak üzere uzun mensilli silahlar istediğini" söyledi.
 
Zelenskiy ailesinin fotoğraf ve röportajı, satışa sunulmak üzere olan Ağustos sayısında yer alıyor. Kapakta Olena Zelenskaya, "Cesaretin Portresi" olarak takdim ediliyor.
 

https://t.me/romanov_92/22737

27.7.2022
 
 
 

Paylaş
İLGİLİ HABERLER
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
ANKET
Rusya ile Ukrayna arasında yakında bir barış anlaşması imzalanabilir mi?©Copyright Turkrus.com - All Rights Reserved
Türkiye-Rusya haber sitesi Türkiye-Rusya haber sitesi Türkiye-Rusya haber sitesi