Türkiye-Rusya haber sitesi
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
YAŞAM

Moskova’da tiyatroya maskesiz-legal giriş fiyatı: 6 bin 500 dolar!

Moskova’da salgın döneminde maske takma kuralını yeni "gelir kapısı" yapmaya çalışanlar medyaya haber ouyor. Ünlü Taganka Tiyatrosu, gösterileri maskesiz izlemek isteyen müşterileri için özel fiyat uygulamaya başladı. 

Rus medyasında yer alan habere göre, tiyatro gösterilerini maske takmadan izlemek isteyenler için bilet fiyatı 500 bin 1 ruble (6 bin 540 dolar) olarak belirlendi. Bu fiyata maske takma kuralını ihlal etmekten dolayı kesilebilecek olası ceza bedelinin de dahil olduğu belirtildi. İhlal durumunda işletmelere 300 bin rubleye kadar ceza kesiliyor.  Moskova'nın bu gözde tiyatrosunda normal bilet fiyatları da ucuz değil. Ortalama 2-3 bin ruble.  
 
Maskesiz ziyaretçilere VIP hizmet
 
Ayrıca maskesiz kişilere diğer ziyaretçilerden uzak özel oturma alanları ve tiyatroya giriş ve çıkışları için ayrı kapıların tahsis edileceği duyuruldu. 
 
Tiyatroya maskesiz girmek isteyen kişilerin en geç 24 saat önce yaptırılmış Kovid-19 testi göstermeleri de zorunlu olacak. 
 
23.10.2020
 

Paylaş
İLGİLİ HABERLER
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
ANKET
2020 sonunda dolar kurunun kaç ruble olacağını tahmin ediyorsunuz?©Copyright Turkrus.com - All Rights Reserved
Türkiye-Rusya haber sitesi Türkiye-Rusya haber sitesi Türkiye-Rusya haber sitesi