Türkiye-Rusya haber sitesi
Türkiye-Rusya haber sitesi
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
DÜNYA HABERLERİ

Boşanınca Forbes'luk olan Rus kadınlar

Forbes'un zenginler listesine bizzat edindiği servet kadar boşanma yoluyla giren kadınlar da var. Derginin Rusça edisyonu Rusya'da bu kadınların sayısının 3 olduğunu yazıyor. Devam eden boşanma davalarının sonuçlanmasından sonra sayının 6'ya yükselmesi bekleniyor. İşte isimler.

Yelena Rıbolovleva. Serveti: 600 milyon dolar. Uralkaliy ve Silvinit gibi metalurji şirketlerinin hissedarı Dmitri Rıbolovlev'in eski eşi. Çift 2008 yılında başlayan sancılı bir boşanma sürecinin ardından yollarını ayırmıştı.

İrina Abramoviç. Serveti: 300 milyon dolar. Ünlü Rus milyarder Roman Abramoviç'in eski eşi. Çift 2007'de boşanmıştı.

Polina Yumaşeva. Serveti: 300 milyon dolar. Bir diğer ünlü Rus zengini Oleg Deripaska'nın eski eşi. Çiftin 2019'da yollarını ayırdığı öğrenilmişti.

Gaz sektöründe servet edinen Rus milyarder Farhad Ahmedov ile eşi Tatyana Ahmedova da boşanma aşamasında. Davanın sonuçlanmasıyla birlikte Tatyana Ahmedova'nın da en zengin Rus kadınları listesine girmesi bekleniyor.

Boşanma davalarının sonuçlanmasından sonra listede yer alması beklenen diğer isimler Aleksandr Vagin'in eşi İrina Vagina ve Oleg Buralkov'un eşi Lyudmila Burlakova.

1.9.2020

Paylaş
İLGİLİ HABERLER
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
ANKET
2020 sonunda dolar kurunun kaç ruble olacağını tahmin ediyorsunuz?©Copyright Turkrus.com - All Rights Reserved
Türkiye-Rusya haber sitesi Türkiye-Rusya haber sitesi