Türkiye-Rusya haber sitesi
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
GÜNDEM

Rusya'nın dış hat hamlesi: Ne zaman, kimlerle başlar, kim soğuk bakıyor?

Rusya’da dış hat uçuşlarının ne zaman ve kimlerle başlayacağı konusunda net bilgi olmadığı için şimdilik tahminler ve beklentiler medyaya yansımaya devam ediyor.

Uzmanlarla konuyu masaya yatıran Kommersant gazetesi, Avrupa ülkelerinin Rus turist kabul etmeye hazır olmadığını, ilke etapta Özbekistan ve Tacikistan gibi göçmen işçi yoğunluğu olan Orta Asya ülkelerlne seferlerin başlayabileceğini yazıyor. Ayrıca Güney Asya ülkelerinin de ilk sırada oldukları vurgulanıypo. 

Seferlerin 15 Temmuz’da başlamasının zor olduğu, havaalanlarının 27 Temmuz tarihine odaklandığı, fiilen uçuşlara 1 Ağustos’ta start verilebileceği vurgulanıyor. 

Bu arada Kommersant, seferlere yeniden başlanması için teklif yollanan hiç bir ülkeden şu ana kadar “kabul” gelmediğini yazdı. Gazeteye konuşan bir kaynak, iki hafta içinde “birkaç ülke ile” seferlere başlanma anlaşması yapılabileceğini belirtti.

11/7/2020
 

Paylaş
İLGİLİ HABERLER
Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam Türkrus reklam
ANKET
Rusya'da Kovid-19 salgınında 2. dalga ihtimali sizce nedir?

©Copyright Turkrus.com - All Rights Reserved
Türkiye-Rusya haber sitesi Türkiye-Rusya haber sitesi